isomaster - en to uk translation catalogue (105 entries)

en:       Estimated ISO Size:
uk:  Очикуваний розмір ISO:

en: %s
    
    Do you wish to continue?
uk: %s
    
    Бажаєте продовжити?

en: (scanning for duplicate files)
uk: (пошук дубльованих файлів)

en: Add
uk: Додати

en: Add extension automatically
uk: Долучити розширення автоматично

en: Add to the ISO
uk: Додати до ISO

en: All files
uk: Всі файли

en: Boot Record Information
uk: Інформація про завантажувальний запис

en: Boot record deleted
uk: Завантажувальний запис видалено

en: Boot record type: 1200KiB Floppy
uk: Тип завантажувального запису: 1200KiB флоппі

en: Boot record type: 1440KiB Floppy
uk: Тип завантажувального запису: 1440KiB флоппі

en: Boot record type: 2880KiB Floppy
uk: Тип завантажувального запису: 2880KiB Флоппі

en: Boot record type: No Emulation
uk: Тип завантажувального записуи: Без емуляції

en: Change permissions
uk: Необхідно змінити дозволи на читання/запис

en: Choose Boot Record File
uk: Обрати файл завантажувального запису

en: Create new directory on the ISO
uk: Створити новий каталог в ISO

en: Create new directory on the filesystem
uk: Створити новий каталог на диску

en: Creation time:
uk: Час створення:

en: Delete from the ISO
uk: Видалити з ISO

en: Edit
uk: Правка

en: Edit failed, please check Options/Editor
uk: Правку не завершено, переврте налаштування в опції "Редактор" меню "Опції"

en: Editor
uk: Редактор

en: Enter a new name:
uk: Введіть нову назву:

en: Enter name for new directory
uk: Оберіть назву нового каталогу

en: Extract
uk: Зберегти на диск

en: Extract from the ISO
uk: Зберегти з ISO

en: Failed to add '%s': '%s'
uk: Не вдалося додати %s: '%s'

en: Failed to add boot record: '%s'
uk: Не вдалосья додати завантажувальний запис: '%s'

en: Failed to change directory: '%s'
uk: Не вдалося змінити каталог: '%s'

en: Failed to create directory %s
uk: Не вдалося створити каталог %s

en: Failed to create directory %s: '%s'
uk: Не вдалося сстворити каталог %s: '%s'

en: Failed to delete '%s': '%s'
uk: Не вдалося видалити %s: '%s'

en: Failed to extract '%s': '%s'
uk: Не вдалося зберегти на диск %s: '%s'

en: Failed to extract boot record: '%s'
uk: Не вдалося зберегти на диск завантажувальний запис: '%s'

en: Failed to initialise bkisofs: '%s'
uk: Не вдалося ініціалізувати bkisofs: '%s'

en: Failed to open directory '%s', error %d
uk: Не вдалося відкрити каталог '%s', ошибка %d

en: Failed to open iso file for reading: '%s'
uk: Не вдалося відкрити ISO файл для зчитування: '%s'

en: Failed to read directory tree: '%s'
uk: Не вдалося зчитати дерево каталогів: '%s'

en: Failed to read volume info: '%s'
uk: Не вдалося зчитати інформацію тому: '%s'

en: Failed to rename '%s': %s
uk: Виникла помилка при перейменуванні  '%s': %s

en: Failed to set %s as boot record: '%s'
uk: Не вдалося встановити %s вякості завантажувального запису: '%s'

en: Failed to write image to '%s': '%s'
uk: Не вдалося записати образ в '%s': '%s'

en: Filename types (both recommended):
uk: Типи назв файлів (обидва рекомендовано):

en: Follow symbolic links
uk: Розіменовувати сімлінки

en: From file: 1200KiB floppy
uk: Файл джерела: 1200KiB флоппі

en: From file: 1440KiB floppy
uk: Файл джерела: 1440KiB флоппі

en: From file: 2880KiB floppy
uk: Файл джерела: 2880KiB флоппі

en: From file: no emulation
uk: Файл джерела: без емуляції

en: GUI error, deleting anything other than files and directories doesn't work
uk: Помилка інтерфейсу, видаляти можна лише файли та каталоги

en: Go back
uk: Повернутися назад

en: Go back up one directory on the ISO
uk: Повернутися на каталог вгору на ISO

en: Go back up one directory on the filesystem
uk: Повернутися на каталог вверх на диску

en: ISO Images
uk: ISO образи

en: ISO Master Help
uk: Довідка по ISO Master

en: Image Information
uk: Інформація про образ

en: Invalid publisher '%s': '%s'
uk: Невірний видавник %s: '%s'

en: Invalid volume name '%s': '%s'
uk: Помилка в назві розділу  '%s': %s

en: Is not visible on image
uk: Невидимий на образі

en: Is visible on image as '%s'
uk: Видимий на образі як '%s'

en: It seems that you have made changes to the ISO but haven't saved them. Are you sure you want to close it?
uk: Ви внесли зміни до ISO образу, та не зберегли їх. Ви впевнені, що бажаєте закрити його?

en: Item selected is not a regular file and cannot be used as a boot record
uk: Обраний елемент не є звичним файлом та не може бути використаний як завантажувальний запис

en: Location: on original image at 0x%llX
uk: Розташування: на оригінальному образі по зміщенню 0x%llX

en: Location: to be added from '%s'
uk: Розташування: буде додано з '%s'

en: MDF Images
uk: MDF образи

en: NRG Images
uk: Образи Nero

en: Name
uk: Назва

en: New Directory
uk: Новий каталог

en: No boot record read from original or set on image
uk: Звантажувальний запис з оригіналу не прочитано або не встановлено до образу

en: No boot to delete
uk: Завантажувальний запис до видалення відсутній

en: Options
uk: Опції

en: Please select a file in the ISO browser to use as the boot record
uk: Оберіть файл в ISO-оглядачі для використання як завантажувальний запис

en: Please select no more than one file in the ISO browser
uk: В ISO-оглядачі обирайте не більше одного файлу

en: Please wait while I'm adding the selected items...
uk: Зачекайте, додаються обрані файли...

en: Please wait while I'm extracting the selected files...
uk: Зачекайте, зберігаються обрані файли...

en: Please wait while I'm reading the image...
uk: Зачекайте, зчитується образ...

en: Please wait while I'm saving the new image to disk...
uk: Зачекайте, зберігається новий образ...

en: Progress
uk: Виконано

en: Publisher:
uk: Видавець:

en: Remove
uk: Видалити

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Save File
uk: Зберегти файл

en: Save a copy of the boot record
uk: Зберегти копію завантажувального запису

en: Scan for duplicate files (slow)
uk: Пошук дубльованих файлів (повільний)

en: Show _hidden files
uk: _Показати приховані файли

en: Size
uk: Розмір

en: Size: %d bytes
uk: Размір: %d байт(а)

en: Skipping directory entry because cannot handle filename longer than 256 chars
uk: Каталог пропущено, тому що і'мя файлу не може перевищувати 256 символів

en: Skipping directory entry because stat(%s) failed with %d
uk: Каталог пропущено, тому що stat(%s) повернуло код помилки %d

en: Sort is _case sensitive
uk: Список впорядковується з врахуванням заглавних/прописних літер

en: Temporary directory
uk: Тимчасовий каталог

en: The ISO Master window is split in 2 parts:
     - The top file browser shows files and directories on your machine.
     - The bottom file browser shows files and directories on the ISO image.
    
    To open an existing ISO file click on 'File' and 'Open'. To create a new
    ISO file click on 'File' and 'New'.
    
    To add one or more files or directories to the ISO select them in the top
    file browser and click the 'Add to the ISO' button in the middle toolbar.
    
    To extract one or more files or directories from the ISO select them in
    the bottom file browser and click the 'Extract from ISO' button in the
    middle toolbar.
    
    You can also delete files or directories from the ISO and create new
    directories both on the ISO and your local filesystem.
    
    If you select something in the bottom file browser and right-click on it,
    there are several more options available.
    
    Once you made all the changes to the new ISO image, click on 'File' and
    'Save As'. You cannot overwrite the original ISO.
uk: Вікно ISO Master поділено на дві частини:
     - Верхня відображає файли та каталоги на вашому диску.
     - Нижня відображає файли та каталоги в ISO-образі.
    
    Щоби відкрити існуючий образ (ISO файл), нажміть 'Образ' та
    'Відкрити'. Щоби створити новий образ, нажмітье 'Образ' та 'Новий'.
    
    Щоби додати один чи декілька файлів/каталогів до образу,
    оберіть їх в верхньому вікні та натисніть кнопку 'Додати до образу'.
    
    Щоби зберегти один чи декілька файлів/каталогів з образу на диск,
    оберіть їх в нижньому віні та натисніть кнопку 'Зберегти на диск'.
    
    Ви можете видаляти файли та каталоги з образу, а також створювати
    каталоги як в образі, так і на диску.
    
    Після внесення всих змін до нового образу, натисніть 'Образ' та
    'Зберегит як'. Вихідний образ перезаписати неможливо.

en: Use selected file on image (no emulation)
uk: Використовувати обраний файл в образі (без емуляції)

en: View
uk: _Вид

en: View failed, please check Options/Viewer
uk: Неможливо переглянути, переврте налаштування в опції "Перегляд" меню "Опції"

en: Viewer
uk: _Переглядач

en: Volume name:
uk: Назва тому:

en: You will have to close and reopen the ISO for this change to take effect
uk: Для того, щобзміни вступили в силу, необхідно закрити та зновь відкрити образ

en: _Boot Record
uk: _Завантажувальний Запис

en: _File
uk: _Файл

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Options
uk: _Опції

en: _Overview
uk: О_гляд

en: _Sort directories first
uk: _Каталоги - перші, файли наступні

en: _Tools
uk: _Інструменти

en: _View
uk: _Вид
